Niebanalne płytki

plytki-do-lazienki-wybierz-modne-10

Oferty sklepów budowlanych bardzo często są przepełnione zwykłymi, tendencyjnymi płytkami. Osoby o bardziej wyszukanym guście muszą uzbroić się w anielską cierpliwość jeśli chcą znaleźć dla siebie coś nieoczywistego, zgodnego z ich gustem.

Warto sprawdzić oryginalne płytki kuchenne.
plytki kuchnia
plytki do lazienki
Oczywiście np. producenci płytki Paradyż mają w swojej ofercie wiele ciekawych okazów, jednak jest to niewielki procent w porównaniu do otaczającej nas bylejakości. Gdzie zatem znaleźć coś co z pewnością będzie jedyne w swoim rodzaju? Po pierwsze warto przeglądać katalogi producentów płytek. Bez względu na to, czy to glazura, czy terakota – do sklepów sprowadzane są zazwyczaj jedynie najbardziej popularne i proste modele. Dzieje się tak z prostych powodów, często wyszukane modele po prostu się nie sprzedają i zalegają w magazynach sklepowych przez wiele lat, po czym nadają się już tylko do wyrzucenia, a więc jednym zdaniem – generują straty. Jednak jeśli upatrzy się jakiś ciekawy model w katalogu, to jest niemal pewnym, że sklep zamówi dla nas wymarzony model. Osoby, które poszukują ciekawych płytek powinny też na bieżąco przeglądać magazyny wnętrzarskie oraz strony internetowe poświęcone tej tematyce. Bardzo często są one prawdziwym morzem inspiracji. Redaktorzy często podają nazwy sklepów, z których pochodzą poszczególne elementy wnętrz. Osoby, które mogą pozwolić sobie na większy wydatek, mogą śmiało rozglądać się po zagranicznych producentach. Trzeba sobie jednak zdawać sprawę z tego, że nie tylko zapłaci się więcej za płytki, ale również trzeba będzie poczekać na nie dłużej oraz zapłacić wysokie koszty realizacji zamówienia. Jednak można też przejść się na okoliczny pchli targ, gdzie często można znaleźć pojedyncze, staroświeckie kafelki, które można wpleść w samodzielnie wymyślone mozaiki. Takie rozwiązanie na pewno będzie jedyne w swoim rodzaju i nie spotka się go w żadnym innym domu.  Więcej na https://twojelazienki.pl

4 myśli na temat “Niebanalne płytki

  1. Ja mam dwoje małych dzieci i przy nich ciemne płytki są bardzo nie funkcjonalne gdyż widać na nich każdy pył i każde kapnięcie wody.

  2. Ja jestem zachwycona tą kuchnią która na ścianie ma wstawkę jakby z cegieł, do tego brązowy parkiet na podłodze i białe meble. Uważam że kuchnia jest elegancka i z klasą. Przy remoncie będę się nią wzorować.

  3. Chciałabym mieć takie lustro w swojej łazience , jest oryginalne i ma uchwyty na górze i dole więc można je postawić jak i powiesić.

  4. Ta łazienka ładnie wygląda bo ma dużą przestrzeń. Ja mam malutką łazieneczkę więc te płytki jak i wystrój nie oddałyby tego eleganckiego wyglądu.Ciemne płytki jeszcze pomniejszyły by optycznie powierzchnie łazienki .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *